Tags

, , ,

Hy-Vee Home Page

Prego Pasta Sauce –  $1

Hy-Vee Sherbet – $1

Hy-Vee Fruit Snacks  – $1

IttiBitz or Kemps Singles Ice Cream – $1

$1/5 Kemps IttiBitz Ice Cream, exp. 7/28/12 (SS 6/17/12)

Final Price IttiBitz only $0.75 each wyb 5

PowerBar – $1

$1/4 PowerBar Product Printable

Final price $0.75 each wyb 4

Lunchables – $1

Hy Vee Sour Cream – $1

Hy Vee taco Shells – $1

Kleenex boxes 100 or 70 ct. – $1

$0.50 off 3 Kleenex Boxes or  1 Bundle Pack, exp. 8/12/12 (SS 07/08/12)

Final Price $0.84 each wyb 3

Hy Vee Napkins – $1

Propell Fitness Water – 2/$1

Post kids or Rasin Bran cereal or Pebbles Cereal Bars – $2

$1/2 Post Cocoa Pebbles Cereals printable

$0.50/1 Post Pebbles Cereals & Treats, exp. 7/22/12 (RP 06/10/12 R)

$0.55/1 Post Pebbles Cereals & Treats, exp. 7/22/12 (RP 06/10/12 R)

Final Price as low as $1.45 depending on items purchased

Jack’s Pizza – $3

$0.75/1 Jack’s Pizza, exp. 7-31-12 (Good Housekeeping May)

Final Price $2.25

Pillsbury Grands  – 2/$3

look for peelie coupon on packages!

Hy-Vee Shredded Cheese – 2/$3

Hy-Vee Instant Oat Meal – 2/$3

Kotex Pads or LightDays Liners – $3

$1/1 U By Kotex Pads, exp. 9/2/12 (SS 07/08/12)

Final Price $2.00

Hillshire Farm ultra thin, Deli Carvers, or grilled chicken – $3

$0.35/1 Hillshire Farm Deil Select Lunchmeat, exp. 8/11/12 (RP 07/08/12 R)

$1/2 Hillshire Farm Deil Select Lunchmeat, exp. 8/11/12 (RP 07/08/12)

$0.35/1 Hillshire Farm Lunchmeat, exp. 8/13/12 (RP 06/17/12)

Final Price as low as $2.50

EarthBound Farm Organic Salads – 2/$4

$0.75/1 EarthBound Farm Organic Product printable

Final Price $1.25 each

Pepsi products –  $4

$1/1 Pepsi Max Multipack printable

$1/1 Pepsi Next Multipack printable

Final price as low as $3.00

General Mills Cereal – 2/$5

$1/2 General Mills Cereal, exp. 8/25/12 (SS 07/15/12)

$0.50/1 Chex Cereal, exp. 8/25/12 (SS 07/15/12)

$0.50/1 Cheerios Cereal, exp. 8/18/12 (SS 07/08/12)

$0.50/1 Total Whole Grain or Raisin Bran, exp. 8/18/12 (SS 07/08/12)

$1/2 Total Whole Grain or Raisin Bran, exp. 8/18/12 (SS 07/08/12 R)

$1/2 Cheerios Cereal, exp. 8/18/12 (SS 07/08/12 R)

$1/2 Cheerios Cereal, exp. 8/18/12 (SS 07/08/12 R)

$0.50/1 Cheerios Honey Nut Cereal printable

$0.75/1 Total Cereal printable

$1/2 Fiber One Cereal, exp. 7/21/12 (SS 06/10/12 R)

$0.75/1 General Mills Kix Cereal printable

$1/1 General Mills Apple Cinnamon Chex Cereal printable

$1.25/2 General Mills Cereals printable

$1/1 General Mills Fiber One Nutty Clusters & Almonds Cereal printable

Final Price as low as $1.50 each depending on cereal purchased

V 8 Fusion Beverages – 2/$5

$0.50/2 V8 V-Fusion Juice Varieties, exp. 8/5/12 (SS 06/24/12)

$0.50/1 V8 V-Fusion + Tea Juice Variety, exp. 8/5/12 (SS 06/24/12)

$1/1 V8 V-Fusion + Tea Juice Variety, exp. 8/5/12 (SS 06/24/12 R)

$1/1 V8 V-Fusion + Energy Beverage printable

$1/1 V8 V-Fusion Energy Beverage printable

Final Price as low as $1.50

Angel soft Bath Tissue or Sparkle Paper Towels – $5

$0.25/1 Angel Soft Bath Tissue, exp. 8/18/12 (RP 05/20/12 R)

$1/1 Sparkle Paper Towels printable

Final Price as low as $4.00

Yoplait Yogurt – 10/$5

$1/10 Yoplait Yogurt Cups, exp. 9/1/12 (SS 07/08/12 R)

$0.50/8 Yoplait Yogurt Cups, exp. 9/1/12 (SS 07/08/12)

$0.40/6 Yoplait Yogurt Cups, exp. 9/1/12 (SS 07/08/12)

$0.50/8 Yoplait Cups, exp. 8/4/12 (SS 06/10/12)

$0.40/6 Yoplait Cups, exp. 8/4/12 (SS 06/10/12)

$1/10 Yoplait Cups, exp. 8/4/12 (SS 06/10/12 R)

Final price as low as $0.40 each wyb 10

Tide laundry Detergent – $8

$1/1 Tide Detergent, exp. 7/31/12 (P&G 07/01/12)

Final Price $7.00

Chobani Greek Yogurt – $1

$0.30/1 Chobani Greek Yogurt printable (not valid in CA, LA, MN, NV, NJ, ND and TN)

Final Price $0.70

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements